займ на карту срочно без отказа

domki_950x238

 

Nasza pracownia

  • halynka-mala
    Halina Hajduk-Cięszczyk
    Architekt

O mnie

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Szczecinie oraz podyplomowe na kierunku Planowanie Przestrzenne Politechniki Poznańskiej.

Doświadczenie:
Z-ca naczelnika Wydziału Architektury i Urbanistyki UM Kołobrzeg;
Nadzór Zapobiegawczy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kołobrzegu.

Uprawnienia do wykonywania projektów branży konstrukcyjno-budowlanej z 1987r (nr UAN/N/7210/551/87) i do wykonywania projektów architektonicznych bez ograniczeń z 1989r (nr UAN/N/7210/34/89). Członek Zachodniopomorskiej Izby Architektów RP (ZP-0237) oraz Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów (ZAP/BO/0072/14). W 2010r uzyskałam uprawnienia rzeczoznawcy d/s sanitarno-higienicznych (NR 4-BO/2010).

Pracownia Architektoniczna

Od 1992 roku prowadzę pracownię architektoniczną specjalizującą się w projektowaniu lokali użytkowych (sklepy, restauracje, salony fryzjerskie, kosmetyczne, bazy odnowy biologicznej) ośrodków wypoczynkowych i sanatoryjnych, obiektów służby zdrowia i oświaty, budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych oraz terenów sportowo-rekreacyjnych i ogrodów.

Stałymi współpracownikami pracowni są inżynierowie – specjaliści w branżach: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i innych co pozwala nam na wykonanie dowolnego projektu architektonicznego.
Oprócz prac projektowych oferujemy konsultacje w zakresie procedur związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę oraz warunków jakie muszą zostać spełnione aby Państwa obiekt lub lokal został dopuszczony do użytkowania (aktualnie obowiązujące przepisy formalno – prawne).